Automaty Online
Automaty Online

Teraz pancerz w grze jest podzielony na lekkie, średnie i ciężkie. Im grubsze pancerz, tym lepiej chroni przed uszkodzeniem, tym bardziej zmniejsza szybkość ruchu. Jednoczesne noszenie kilku elementów sprzętu z jednego zestawu daje teraz wzrost cech i otwiera nowe umiejętności. Nosić więcej rzeczy z jednego “zestawu” - uzyskać dodatkowe bonusy. Jak twierdzą autorzy, ta mechanika sprawia, że ​​rozgrywka jest bardziej zróżnicowana i pozwala precyzyjnie dostroić specjalizację gracza i jego rolę w zespole.

Illustration for article titled W świeżym platerze, sprzęt i broń waloryzowana przez Survariumem/em

Gry w Vostoku znacznie poprawiły charakterystykę całej broni: parametry odrzutu i uszkodzeń, przebijające się przez przeszkody, dystans, rozproszenie, a nawet odchylenie. Ponadto każdy bagażnik przed zakupem może zostać przetestowany w specjalnym miejscu “Tyre”.

Advertisement

Dodatkowo deweloperom przypomina się o swoich planach na rok 2017, które podzieliły pod koniec ubiegłego roku. Wśród zadań globalnych - wspólne zadania poza tradycyjnymi trybami konkurencji. Gry Vostok będą budować specjalne mapy współpracy z nowymi typami postaci, zwierząt i mutantów.

Share This Story

Get our newsletter