Automaty Online
Automaty Online

Deweloper z gniazd wideo i gier stołowych Habanero zawarł umowę z kasyna platform 1XBet operatora.

Habanero podpisał umowę z 1XBetV w ciągu najbliższych kilku miesięcy, użytkownicy kasyn online na platformie 1XBet będą mogli cieszyć hazardu, opracowany przez Habanero. Wśród najbardziej popularnych gniazd dewelopera - Jugglenaut, Fenghuang, Imperium Romanum, Straży Rooster.

Illustration for article titled Habanero podpisał umowę z 1XBetem/em
Advertisement

Daniel Długi, kierownik działu sprzedaży Habanero komentuje:

“Istnieje ogromny potencjał dla rozwoju naszej firmy po wysiłkach wyczerpywanie 1XBet w najbliższych miesiącach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kontrakt, i czekamy na reakcję graczy do naszych gier, które są wypełnione oszałamiające efekty wizualne, ekscytujących ścieżek dźwiękowych, i atrakcyjne rozgrywki. “

Christian Drewno 1XBET Account Manager, skomentował nowej umowy:

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować naszym klientom pełną gamę gier z Habanero. Nasza firma jest zaangażowana w zapewnienie platformy 1XBET, wypełnione najbardziej zróżnicowane, a jasne, pogrubienie automatach i gier stołowych, jest miły dodanie Habanero “.

Advertisement

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie zawarła podobny deal nolimit miasta i Relax Gaming, umowa jest platforma integracyjna dla Silver Bullet gry.

Share This Story

Get our newsletter